Higiena rąk i ciała

Antybacter Professional

Mydło w postaci czystego, bezzapachowego żelu, z olejkiem kokosowym, przeznaczone do mycia rąk oraz całego ciała i włosów o neutralnym dla skóry pH.

Mydło w postaci czystego, bezzapachowego żelu, z olejkiem kokosowym, przeznaczone do mycia rąk oraz całego ciała i włosów o neutralnym dla skóry pH. Pozostawia skórę nawilżoną i gładką, delikatnie natłuszcza, nie powoduje podrażnień, nie niszczy ochronnej warstwy hydrolipidowej. Posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze.

 

Przeznaczone do zastosowania w placówkach służby zdrowia, w punktach żywienia zbiorowego, weterynarii, zakładach przemysłu przetwórstwa mięsnego i owocowo-warzywnego, basenach.
Skuteczne wobec: Escherichia coli, Staphylococcus aurerus, Pseudomonas aeruginosa, Bacillus subtilis, Enterobacter cloacae, Streptococcus pyrogenus, Saccharomyces cerevisiae, Aspergillus niger, Trychopython mentagrophytes, Sarcina lutea oraz na specjalne zamówienie wobec Candida albicans oraz ich słabszych biologicznie odpowiedników.

 

Posiada atest PZH: HŻ Trwałość preparatu 1 rok.

Dostępne opakowania: butelka 500ml (do dozownika dermados), butelka 1L z pompką, kanister 5 L, 20L


WSTECZ