Higiena rąk i ciała

Quella Soft

Delikatny preparat myjący o łagodnym, skutecznym działaniu, niezawierający mydła. Przeznaczony do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk i ciała. Myje i jednocześnie chroni i pielęgnuje skórę. Jego kremowa konsystencja stanowi połączenie najwyższej jakości substancji, których aktywne działanie myjące i pielęgnujące jest bezpieczne dla skóry.

Delikatny preparat myjący o łagodnym, skutecznym działaniu, niezawierający mydła. Przeznaczony do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk i ciała. Myje i jednocześnie chroni i pielęgnuje skórę. Jego kremowa konsystencja stanowi połączenie najwyższej jakości substancji, których aktywne działanie myjące i pielęgnujące jest bezpieczne dla skóry. Nawet częste stosowanie nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry. Pozostaje ona delikatna, gładka i nawilżona.

 

Występuje jako czysty, bezzapachowy żel lub jako biały i zielony krem o zapachach owocowych lub kompozycji delikatnych białych kwiatów.

 

Przeznaczony do zastosowania w placówkach służby zdrowia, na blokach operacyjnych, gabinetach zabiegowych i lekarskich, gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, salonach fryzjerskich, domach opieki itp.

 

Posiada atest PZH: HŻ Trwałość preparatu 1 rok.

Dostępne opakowania: butelka 500ml (do dozownika dermados), butelka 1L z pompką, kanister 5 L, 20L


WSTECZ