O firmie

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja oraz dystrybucja profesjonalnych preparatów przeznaczonych do dezynfekcji.

Współpracujemy z najlepszymi firmami chemicznymi, które zaopatrują nas w wysokiej jakości surowce na bazie których wytwarzamy preparaty do dezynfekcji.

Jako dystrybutor oferujemy środki firmy Jasol S.A. - jednego z liderów francuskiej branży preparatów dezynfekujących.

Oferujemy produkty, które od wielu lat cieszą się uznaniem wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie wysoce skutecznych i wydajnych produktów do dezynfekcji.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, znajomości rynku i oczekiwań klientów jesteśmy gotowi zapewnić pełną gamę preparatów niezbędnych do utrzymania higieny na najwyższym poziomie przy zachowaniu umiarkowanych cen.

W naszym laboratorium badawczym sprawujemy ciągły nadzór zarówno nad surowcami jak i produktami końcowymi, co zapewnia stały, wysoki poziom jakości. Wszystkie oferowane produkty zostały przebadane, posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz pozwolenia na obrót wydane przez Ministra Zdrowia.

Klientom zapewniamy pełny asortyment w ciągłej sprzedaży, stabilne ceny oraz fachową pomoc we właściwym doborze odpowiedniego preparatu.
Zapraszamy do współpracy.

W przypadku pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Optimum Sp. z o.o.